sp_starekurowo@poczta.onet.pl | 957615011

Konkurs recytatorski

28 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu recytatorskiego, który odbędzie się 15 marca 2019 r. w Dobiegniewie.
Eliminacje zostały przeprowadzone wśród naszych uczniów z klas 5-8 szkoły podstawowej. Repertuar został określony w regulaminie sporządzonym przez organizatorów- Muzeum Woldenberczyków w Dobiegniewie oraz Urząd Miejski.
W konkursie na etapie szkoły wzięło udział 10 uczniów. Zwycięzcami okazali się : I miejsce exeqo Hanna Rodzeń-uczennica z klasy 8 oraz Kacper Łukaszonek z klasy 7a, natomiast miejsce II zdobyła Milena Decowska po dogrywce , w której zmierzyła się z Darią Zatońską, obie również z klasy 8.
Zwycięzcy wezmą udział w XVII KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI OBOZU II C WOLDENBERG
w Dobiegniewie 15 marca 2019 roku.

Organizator:
D. Przeworska