sp_starekurowo@poczta.onet.pl | 957615011

W Europie jeździmy bezpiecznie

W sobotę 18 października 2017 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje rejonowe (jedne z trzech) konkursu „W Europie jeździmy bezpiecznie”. Celem konkursu jest propagowanie zasad ruchu drogowego wśród rowerzystów. Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Wojewódzką Komendę Policji oraz Kuratorium Oświaty w Gorzowie Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
 • 1. Kacper Kania klasa IV
 • 2. Karolina Czarnecka klasa V
 • 3. Gabriela Grela klasa VI

 • Uczniowie rozwiązywali test z przepisów ruchu drogowego i jeździli po torze przeszkód.
  Znajomością przepisów drogowych wykazała się Karolina Czarnecka
  i Gabriela Grela, które rozwiązały bezbłędnie test, jako jedyne uczestniczki.
  Zdobywając I miejsce mamy zagwarantowany udział
  w finale wojewódzkim konkursu

  . Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!